~ הצטרפו אלינו גם בפייסבוק לעדכונים ~ הכלים הידניים של RIDGID עלו בקטלוג IDEP כנסו. ~ קטלוג טריגון עלה לאוויר - לחצו כאן.

makkitta

הכל אודות מקיטה

ב-1937 מקימים המייסדים, יוסף שרז ז"ל ואפרים צימרמן ז"ל חברה לציוד טכני בבואנוס איירס שבארגנטינה. עם העסק המשפחתי המתפתח עלו לישראל ב-1956 ובתל אביב פותחים את חברת ארגנטולס. ב-1962 נוצר הקשר הראשון עם חברת Makita Corporation שביפן לשיווק מוצריה באופן בלעדי בארץ, ישראל היא המדינה הראשונה מחוץ ליפן המשווקת את מוצרי מקיטה.

הכל אודות מקיטה

ב-1989, עם מעבר החברה למקום גדול יותר העונה על צרכיה החדשים של החברה המתפתחת, הביקוש למוצרי מקיטה בישראל עולה והחברה בצמיחה.

בתחילת שנות ה-70, הוקמה I.D.E.P כחברת בת של ארגנטולס. החברה מרכזת ציוד ואספקה טכנית מקצועית במגוון רחב של תחומים ביניהם ציוד עבודה ידני וציוד משלים. (קראו עוד על I.D.E.P) ב-1994 מקימה ארגנטולס את הצלע השלישית, המפעל של BRONCO. (קראו עוד על ברונקו) באותה עת יוצאת החברה בקמפיינים נרחבים לפירסום מקיטה בשידורי הטלוויזיה וברדיו.

צפו בפרסומות הראשונות של מקיטה בישראל.

עם כניסת המילניום החדש, גם התפיסה הניהולית בארגנטולס משתנה והמנכ"לות המשותפת של ינון שרז ויעקב לביא, מולידה סינרגיה ודרך חדשה המשלבת ניסיון רב וגישה לחדשנות.
בשנת 2011, ארגנטולס מתמקמת במעונה החדש והנוכחי עד היום, 'בית שאול' הקרוי על שם שאול שרז ז"ל, מעמודי התווך של החברה.
החברה דוגלת בשימור התחושה המשפחתית הן בתוך החברה והן בהתנהלות מחוצה לה.

בקבוצת ארגנטולס המייצגת את מקיטה בישראל, עובדים על פי הקוד האתי והסטנדרטים של מקיטה העולמית, הכוללת שקיפות ניהולית, התנהגות הוגנת ואתית ללא ניגוד אינטרסים, ועמידה בתקנות וחוקים רלוונטיים.
הקבוצה מכירה בערכי לקוחותיה כך שהיא חברה שקשובה לצרכי השוק. החברה מנוהלת באופן עקבי ומפוקח מבפנים ועל ידי גורמים חיצוניים.

הבלעדיות למוצרי מקיטה בארץ מקנה לארגנטולס את הזכות לתת שירות מקיף ללקוחותינו ולגבות אותם במענה לשאלות, הדרכות מקצועיות, ייעוץ מסור ושירות ברמה גבוהה לכל מוצריה.
הקבוצה פועלת לחשיבה עצמאית ויזמית, לשיפור השירות, הטכנולוגיה ויעדים מאתגרים חדשים.

 

ליתיום או לא להיות?

קו מוצרי הליתיום של MAKITA היחודיים לחברה, ידועים ביתרונותיהם הבולטים:

עמידות לתנאי עבודה קיצוניים וממושכים.
בלאי נמוך.
הטענה מהירה פי 3 מכלים בעלי סוללות רגילות.
ניתן למצוא את המוצרים בקטלוג מקיטה תחת הקטגוריה "מוצרי ליתיום".


תכנון ועיצוב :   אפיון ועיצוב     פיתוח :בניית אתרים

ארגנטולס בע"מ, השר חיים שפירא 13, ראשל"צ, ת.ד. 5095, מיקוד 7570415
  הנהלה: טלפון: 03-5620738, פקס: 03-5620737  |  שרות לקוחות: טלפון: 03-6815516, פקס: 03-6815329

 

*התמונות באתר להמחשה בלבד* *ט.ל.ח* *המחירים מוצגים כהמלצה בלבד*